Każda nasza aktywność wykraczająca poza rutynowy, codzienny szlak generuje niespodziewane koszty. Nad wieloma z nich jesteśmy w stanie zapanować, przygotowując się wcześniej, planując i przewidując. Ale w grupie wydatków zawsze są takie, co do których mamy mnóstwo wątpliwości. Przecież wyjeżdżając nad jezioro nie kupimy natychmiast motorówki, a gdy chcemy sprawdzić jak wygląda świat z góry nie kupujemy, tak od ręki, drona. To wydatki często przekraczające nasz budżet miesięczny czy wakacyjny, co nie zmienia faktu, że o nich marzymy.

Po co kupować jak można wynająć 

W przepaścistej otchłani internetu bardzo łatwo można zaleźć platformę, która pośredniczy w znajdowaniu wyjątkowych okazji, na każdy temat. Rentalo.pl to strona, gdzie z łatwością można wypożyczyć wszelkiego rodzaju sprzęt, na kilka godzin, kilka dni, albo o wiele dłużej. Jaki to sprzęt? Każdy, począwszy od aparatu telefonicznego, fotograficznego, drona, motorówki, kajaku, sprzętu rolniczego aż po samochód czy ubranie na co dzień i na wielkie okazje. 

Zamiast kupować nowy sprzęt, który będzie nam potrzebny przez tydzień każdego roku, albo po tygodniu nam się znudzi, wchodzimy na stronę i tam szukamy naszego przedmiotu w najbliższej nam okolicy. 

Na wakacje, na uroczystość, na okazję

Dzięki platformie możemy przetestować laptopa, którego jeszcze nie znamy, pojeździć autem, gdy nie jesteśmy pewni zakupu, sprawdzić instrument muzyczny, gdy o nim marzymy, ale nie wiemy czy spełni nasze oczekiwania. Jednym słowem możemy używać bez zakupu, wyłącznie wypożyczając. Platforma pomaga również oszczędzić pieniądze, gdy musimy pożyczyć na kilka godzin auto, a ceny wypożyczalni nas przerastają, czasem potrzebne nam jest ubranie na wielką okazję, ale tylko na jeden dzień, nie chcemy go kupować, jeżeli można wypożyczyć. 

Wzajemne pożyczanie

Rentalo umożliwia wypożyczanie przedmiotów z pełną wzajemnością. A to oznacza, że nie tylko wypożyczamy, ale możemy sami wprowadzić na stronę przedmiot czy urządzenie, a nawet dom do wypożyczenia. W ten sposób można zarobić szybkie pieniądze w krótkim czasie.