Drony to pewnego czasu bardzo popularne urządzenia służące nie tylko do zabawy, ale również do pracy. Teraz, żeby wykorzystać je do któregoś z tych celów, nie trzeba go od razu kupować. Można wypożyczyć poprzez platformę Rentalo.pl. Jej oferta nie dotyczy tylko dronów. Znajdzie się tu również inny sprzęt i wiele różnych możliwości. Również związanych z zarabianiem na tym, co mamy w domu i często stoi niewykorzystane.

Spore oszczędności

Wybierasz się na weekendowy wypad i chcesz zrobić atrakcyjny film z tego pobytu w którym znalazłyby się również ujęcia z drona. Teraz nie trzeba od razu go kupować. Możesz go wypożyczyć i odebrać w miejscu, do którego się wybierasz. To samo dotyczy również kajaku roweru czy quada. Rentalo.pl pomoże Ci również, gdy na przykład remontujesz mieszkanie lub dom i potrzebujesz jakiegoś specjalistycznego urządzenia, które sporo kosztuje, a Tobie pewnie przyda się tylko teraz i może w czasie kolejnego remontu za kilka lat. Dzięki Rentalo pl. Można wiec zaoszczędzić sporo. Wystarczy wpisać na stronie nazwę potrzebnego sprzętu, zaznaczyć obszar, do którego trzeba ograniczyć jego poszukiwania i po chwili pojawiają się informacje, gdzie jest do wypożyczenia. Można również korzystać z mapy, która pokazuje, co i gdzie jest do wynajęcia.

Zarobić na swoim sprzęcie

Zresztą kategorii i możliwości na tej platformie jest wiele, a co najważniejsze Rentalo.pl daje również możliwość zarobienia każdemu na posiadanym przez siebie sprzęcie, który często przez wiele miesięcy w roku stoi nieużywany, a sprzedać go się opłaca, ponieważ może się do czegoś przydać. Teraz wystarczy, że się dokładnie opisze, doda zdjęcia, poda cenę wynajmu i określi kiedy jest dostępny. Dodawanie ogłoszeń o możliwości wypożyczenia nawet samochodu do ślubu jest bezpłatne. A potem trzeba już tylko czekać na klientów.

Bezpieczna platforma

Korzystanie z tego serwisu jest bezpieczne, ponieważ właścicieli przedmiotów przed kradzieżami lub uszkodzeniami w związku z wypożyczeniami chroni umowa najmu oraz kaucja. Poza tym platforma również stosuje dodatkowe zabezpieczenia. To między innymi system ocen użytkowników i wstępna weryfikacja finansowa.